Blog

Statement Coat

Po mesačnej pauze spôsobenej viacerými faktormi prichádzam s novým postom a statement kabátom.
Kabát na mňa zažmurkal z vešiaku, a ako inak, zaujal ma na prvý pohľad a to strihom, materiálom, farbou, gingham vzorom a vlastne celkovo svojim výrazným zjavom.
Je tak trochu retro, oversized, zároveň sympaticko negýčový a neprehliadnutelný, presne tak, ako to mám rada.
Má mega veľké vrecká kam môžete slobodne strčiť celé ruky a vyzerať pritom uvoľnene a štýlovo. Nebojte sa odviazať a smelo ho kombinujte s pestrými farbami ako je červená, žltá, zelená či modrá; tento kabát si to priam pýta.
Alebo to skúste s inými vzormi a keďže mi táto téma nie je až tak cudzia, nedbala som skombinovať pásikavú košeľu (lesklú- saténovú) s bieločiernym gingham a keď sa tak zamyslím, bez ostychu by som tam ešte doplnila nejaký ďalší vzor v podobe svetra alebo mikiny.
Jeansy som zvolila rovného strihu, jemne rozšírené tzv. flares (zvonové), dĺžka ‘tak akurát ‘,  aby sme tu mali priestor pre vyniknutie bielych ponožiek s červenými pásikmi a jemne fialových lodičiek s otvorenou pätou. Vykúkajúce ponožky v lodičkách, sandáloch a teniskách už dávno nie sú žiadne tabu, čomu nasvedčujú módne editoriály i výber ponožiek, ktorý je v súčasnosti viac ako obrovský.
A čo vravíte na môj outfit fotený v Sade Janka Kráľa, počas mrazivého dňa v blízkosti nemravnej budovy ? 🙂
Len tak FYI : kabát ZARA; košeľa, nohavice, lodičky Stradivarius, ponožky Calzedonia.

Foto : Zuzka Mrázova

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *