Blog

Party Time

Vianočné párty sú už za nami, ale tie silvestrovské ešte stíhate. Ak máte dilemu, čo v onú noc/večer na seba, aby ste i zaujali i upútali i očarili; boli zároveň vkusné, trendy a tak trochu vŕŕŕ (interný humor :), inšpirujte sa dole uvedenými outfitmi.

Možné je zvoliť si akékoľvek šaty hlavne nech sú originálne svojim strihom či neprehliadnuteľným materiálom, dôraz je však aj na detail či vhodné doplnky. Nebojte sa ísť do sexi, retra alebo kombinácie viacerých štýlov; medze sa veru v súčasnosti nekladú. V prípade výraznych strieborných šiat s metalickým nádychom je nádherný prvok v podobe vypchávok na pleciach, veľmi decentne pripomínajúce 80-te roky, a nemenej zaujímavý je aj ich spôsob zapínania resp. uväzovania. Šaty sú samotným šperkom vzbudzujúcim pozornosť, preto to nemusíme preháňať s bižutériou. Celý outfit nám oživia zelené lodičky, ktoré to rozbijú svojou výraznou farbou a na míle obídu nudnú klasiku.

Ja som si vybrala asymetrické šaty v midi dĺžke, voľnejšieho strihu. Aby pôsobili viac žensky a vytvarovali siluetu – poznámka pás, namiesto opasku som siahla po zlatej ľadvinke, ktorá tento účel nielen splnila, ale do outfitu priniesla netradičný, zato veľmi aktuálny akcent. Schválne som nezvolila jednofarebné pančuchy, ale radšej som siahla po fishnet tights a tak som dosiahla efektnú a elegantnejšiu nohu ako v starej známej oldschool ‘silonke’ :).  A čo vravíte na naše párty outfity ? Môže byť ?

Foto : Marián Hodonský

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *