Blog

Spacewide Traveller

Je konečne víkend a ja si môžem dovoliť nezobúdzať sa v skorých ranných hodinách, dovoliť si nič nerobiť, nebyť v strese, neveľmi myslieť.
Preto úplne vypínam a stáva sa zo mna cestovateľ niekam do inej (myšlienkovej) galaxie, presne ako to vystihuje nápis na tričku.
Už dlhšie som si chcela zaobstarať takýto kúsok s kozmickou potlačou a nedávno som také voľačo aj našla. Má voľnejší strih, no keď som uvažovala, s čím ho skombinujem, hneď sa mi vybavili úplne simple skinny nohavice s vyvýšeným pásom, čierne čižmičky na opätku, tak trošku na predĺženie nôh 🙂 s cieľom, aby to bolo jednoduché, minimalistické, žiadne mega prešpekulované kreácie, ideál na víkend. Keďže je ešte stále dosť zima, chcelo to buď kabát alebo fajný paplónik aka puffer jacket, ktorý si ma opäť našiel, tentoraz v zľave.
Čierno – sivo lososovú farbu outfitu doplnila károvaná taška do ruky, v súčasnosti moja obľúbená, praktická a tak trošililinku pripominajúca tzv. Ghana must go bags. Taška ma zaujala svojim zjavom, ako inak tým, že je iná, má široké uplatnenie a vlastne je odveci. 🙂 Aj Vy máte v šatníku nejaký ten kúsok, čo sa Vám veľmi páčil, ale je tak trochu divný pre okolie ? Ako ho kombinujete? Bez ostychu dajte nejaké tipy, ale hlavne si uleťte vo svojom outfite, tam kam ste to nestihli cez týždeň :).

Foto : @butterfly_creative_bysusy

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *